.
10:37 PM
Motoklubs RODEO notur līderpozīcijas!

Aizvadītajā  nedēļas nogalē Dobelē  norisinājās Latvijas atklātā čempionāta 2.posms motokrosā ,kurā ar panākumiem startēja Ventspils motokluba RODEO sportisti.
Sestdienā uz starta stājās 125cc klases braucējs Toms Babris ,kura rezultāts bija obligāts komandu ieskaitē un jāatzīst ,ka Toma 1.brauciens bija gandrīz izcils ,jo finišēt 4.vietā starp pieredzējušākajiem konkurentiem, uzskatāms par šī brīža sportista „griestiem”. Otrais brauciens vairs nebija tik „ražīgs” un sportistam pieļaujot vairākas kļūdas, finišā 7.vieta ,kas kopvērtējumā deva 5.vietu posmā.
Kvadri Pro klasē Endijs Bernics startēja pēc nesen iegūtās traumas ,kas liedza pirmssacīkšu nedēļā aizvadīt pilnvērtīgus treniņus,kas atpoguļojās arī sacensību rezultātā ,neskatoties uz muguras sāpēm Endijs spēja ierindoties pirmajā braucienā 7.vietā ,otrajā -8.vieta ,kura arī posma kopvērtējumā . Pēc aizvadītiem 2.psmiem Endijs atrodas 4.vietā.
Svētdiena Dobelē iesākās cerīgāk ,jo uz starta stājās Rodeo komandas ātrākie un pieredzes bagātākie sportisti un no kuriem tika gaidīts „top 3” rezultāts.
Dāvis Līvs MX2 klasē apliecināja savu varējumu un to ka izcīnītā 2.vieta pirmajā posmā Aizputē  nebija nejaušība. 1.braucienā Dāvis „izcēla” startu un pirmos apļus brauca ,kā līderis ,kad viņu pamanījās apsteigt igauņu sportists Indrek Magi ,tālāk  sekoja interesanta cīņa ar Kārli Sabuli no MX Moduls komandas ,kur pārāks finišā bija Līvs. Otrajā braucienā Dāvis no starta aizbrauc ,kā ceturtais un nu jau uz pirmo #3-nieku mērķē Tomass Šileika,kurš brauc agresīvi ,bet pieļauj vairākas kļūdas ,kā rezultātā Līvam izdevās apsteigt konkurentu un finišēt 3.vietā .Kopvērtējumā Rodeo sportistam vienāds punktu skaits ar 2.vietas ieguvēju Sabuli ,bet pateicoties augstākai pozīcijai otrajā braucienā pjedestāls izskatījās šāds: Magi,Sabulis ,Līvs. Divu posmu summā Dāvis Līvs stabili ierindojas 2.vietā.
Jaudīgākajā un ātrākajā MX1 klasē startēja spēcīgākie Baltijas valstu pārstāvji un cīņas solījās būt ‘karstas”. Rodeo sportists Prīts Ratseps savu leģionāra un „Joker”statusu apliecināja godam un finišu abos braucienos sasniedza 3.vietā. Otrajā braucienā  Prītam neizdevās starts, taču viņs spēja saņemties un  parādīt īstu  meistarklasi ,kad no 10 vietas pirmajā aplī „aizkapājās” līdz 3.vietai finišā, piekāpjoties vien Matīsam Karro un Dāvim Ivanovam . Pēc čempionāta 2.posma arī Prīts Ratseps atrodas 2.pozīcijā  saglabā cerības uz čempiona titulu ,jo no 1.vietas šķir vien 8 punkti.
Ar interesi tika  gaidīts sacensību noslēgums ,kad tika paziņoti  Latvijas klubu čempionāta ,jeb komandu rezultāti .Lai arī Rodeo sportistu izcīnīto punktu daudzums nebija maksimums ,ko spēja izcīnīt mūsu 4 labāko komandas sportistu rezultāti ,taču ar to pietika ,lai uzvarētu un  apsteigtu sīvākos konkurentus no „Motokurzemes „ un   „Motosports RT „komandām . Par lielu izbrīnu starp  posma uzvarētājiem nenosauc Rodeo komandu ,jo izrādās  komanda ir pārkāpusi sacensību nolikuma punktu  un nav savlaicīgi paziņojusi  ,jeb nokavējusi  ‘Joker”  opcijas sportista pieteikšanu sekretariātā ,līdz ar to ´ Jocker”dubulto punktu summa netiek skaitīta Prītam  Ratsepam ,kaut arī komandas vadītājs Arvis Sanders to bija iesniedzis līdz 1.brauciena sākumam un priekšrocības netika  iegūtas , tiesnešu lēmums palika nelokāms.
   Neskatoties uz visu  notikušo  , arī pēc otrā aizvadītā Latvijas čempionāta posma Dobelē , Ventspils motokluba RODEO komanda saglabā līderpozīcijas un ir nostiprinājusies klubu čempionāta vadībā ,saņemot sarkano Līdera tāfeli!
1.RODEO- 459
2.Motokurzeme- 424
3.Motosports RT- 399
4. MX4 Dobele- 381
5. MK Ādaži- 361

Foto šeit

 

Skatījumu skaits: 515 | | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Video
Sponsori
Pardod

Spied šeit

Kalendārs

«  Jūnijs 2015  »
PrOTCPkSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Seko mums

Ieejas forma