.
8:30 PM
Motokrosa sezona turpinās Ķegumā.

Ja pēdējais Superkausa posms vēl tikai nesen notika Zaķusalā Rīgā,kurā motokluba RODEO komanda ,startējot nepilnā sastāvā spēja izcīnīt 3.vietu komandu vērtējumā,tad jau šajā nedēļas nogalē lielais motokross atgriežas Ķegumā,kur norisināsies Pasaules čempionāta posms MX1 un MX2 klasēs ,kā arī
Eiropas čempionāta posms EMX250 ,jeb MX2 klasē ,kurā startēs arī Ventspils motokluba RODEO sportisti Dāvis Līvs, Kristers Drevinskis un Prīts Ratseps. Jāpiebilst ,ka Kristers tikko atgriezies pie braukšanas treniņu uzsākšanas ,jo Apē iegūtā trauma – pleca lāpstiņas kaula lūzums prasīja 6 nedēļas ilgu ārstēšanu un pārtraukumu no fiziskajām aktivitātēm. Kā mūsu sportistiem  klāsies šajā spējīgo jauno  Eiropas censoņu klasē ,kur katrā sacensību pieteikumā ir pāri par 70 sportistiem , un kur finālā iekļūst vien 40 ātrākie braucēji,to uzzināsim jau šo sestdien ,kad norisināsies pusfinālbraucieni un 1-mais finālbrauciens. Svētdien,12.jūlijā plkst.12.00 notiks otrais finālbrauciens pēc kura startēs „pasaulnieki „ar Paulu Jonasu  un Antonio Kairoli priekšgalā! 
        „Šobrīd tiek veikti pēdējie regulējumi un testi mūsu braucēju motocikliem,kas dod pozitīvas cerības Baltijas lielākajā motoforumā Ķegumā. Protams, EMX250 klase ir viena liela „gaļas mašīna”,kur nepieciešama arī veiksme un labs starts aizbraucot no barjeras, bet ņemot  vērā mūsu iespējas,kā arī šī gada  starptautisko pieredzi, priecāšos ,ja Dāvim un Kristeram izdosies iebraukt sacensību finālā un līdz galam aizvadīt abus braucienus. Kristers vēl nav gatavs braukt par 100% ,jo savainotais plecs liek par sevi manīt, taču iegūt neatsveramu pieredzi tāda līmeņa sacensībās un vēl pašu mājās,tādu izdevību garām laist- nedrīkst. Dāvis Līvs šogad „pārkāpjot” uz MX2 klases motocikla izskatās pārliecinošāk un ceru ,ka nostartēs atbilstoši savām spējām un šī brīža ātrumam. Ratsepam ir vislielākā pieredze šajā klasē un viņs ir vislabākajā fiziskajā kondīcijā ,bet šogad nav startējis ar MX2 klases motociklu ,pārsteigumi var gadīties  ”, tā smaidot , Arvis Sanders par gaidāmajām sacensībām nedēļas nogalē.
Jāpiezīmē ,ka jau nākošās nedēļas svētdienā, 19.jūlijā , Ventspils Piedzīvojumu parkā norisināsies tradicionālās Supermotokrosa sacensības „Ventbunkers Lielā Balva 2015”.  Uz tikšanos trasē!

 

 

Skatījumu skaits: 617 | | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Video
Sponsori
Pardod

Spied šeit

Kalendārs

«  Jūlijs 2015  »
PrOTCPkSSv
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Seko mums

Ieejas forma