.
4:28 PM
RODEO KOMANDA SVIN UZVARU 1.POSMĀ.


Ar Latvijas čempionāta 1.posmu Liepājā  svētdien 2.04. iesākās motokrosa  20 jubilejas sezona Ventspils motokluba RODEO komandai . Jaunas komandas,ambīcijas un protams konkurenti nebija izņēmums  arī šogad „Laumas „ smagajā  smilšu trasē,kas kopā pulcēja neierasti daudz sportistus no Igaunijas ,Lietuvas,Somijas un Krievijas . Rodeo motokluba sportisti bija  sagatavojušies godam sezonas pirmajam iznācienam ,ko pierādīja ar cīņām trasē un kopvērtējumā izcīnot 1. Vietu komandu vērtējumā, apsteidzot  jauno un  ambiciozo  Rīgas komandu ASRT ,kura iepriekš pazīstama   ar atzīstamiem rezultātiem startējot Latvijas rallija čempionātā.
Individuāli ,kā arī komandai vislielāko punktu ražu  „atveda”  Prīts Ratseps  uzvarot abos braucienos MX1 klasē un Karels Kutsars MX2 ,kuri neatstāja nekādas cerības pārējiem  svinot dubultuzvaru abos braucienos.  „Leģionāri izdarīja savu darbu izcili,kas no viņiem tika arī gaidīts,bet man vislielāko pārsteigumu sagādāja Kristers Drevinskis ,kurš cīnoties šajā spēcīgajā konkurencē no 11. vietas pirmajā braucienā ,spēja aizkapāties līdz 4.vietai ,bet otro braucienu uzsākot no ceturtās vietas finiša līniju šķērsojot 2.pozīcijā ,kas arī posma kopvērtējumā deva 2.vietu individuāli un izšķirošos punktus komandai  kopvērtējumā,”tā situāciju raksturo Rodeo komandas vadītājs Arvis Sanders.  Bērnu un jauniešu klases sportists Kristers Janbergs  65 kubikcentimetru klasē  divu braucienu summā ierindojās 5.vietā ,kas ir  pietiekoši labs rezultāts  sezonas sākumā ,savukārt  Aleksim  Araidam 85cc klasē,  smagā un  dziļām bedrēm izsistā  smilšu trase bija grūts pārbaudījums ,kur ar vairākiem kritieniem neizdevās pakāpties augstāk par 12.vietu .
   Priecēja Veterānu klases sportista Gvido Judeika atgriešanās motokrosā augstākā līmenī,kurā divu braucienu summā izdevās izcīnīt 2.vietu kopvērtējumā Latvijas čempionātā. Arvis Sanders Senioru klasē spēja sarūpēt 3.vietu posmā un tikai kritiens un vairāku pozīciju zaudēšana  vienā no trases sarežģītākajiem elementiem ,šķīra 2.vietas finišā. 
Sezona RODEO sportistiem iesākusies ar lieliskiem rezultātiem un jau nākamās sacensības notiks svētdien 09.04. Ķegumā ,kur norisināsies gadskārtējais Baltijas  Izaicinājuma Kauss.
 

Skatījumu skaits: 669 | | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Video
Sponsori
Pardod

Spied šeit

Kalendārs

«  Aprīlis 2017  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Seko mums

Ieejas forma