.
8:21 PM
Rodeo komandai divās dienās divas uzvaras!

 

Ļoti veiksmīga nedēļas nogale padevusies motokluba Rodeo komandai, divas dienas pēc kārtas izdevās izcīnīt uzvaru klubu vērtējumā – vispirms tas tika izdarīts Tartu, kur risinājās Latvijas čempionāta posms, bet jau nākamajā dienā Rodeo vīri bija pirmie arī Superkausa posmā Saldū.

 

Ceturtais Latvijas čempionāta posms risinājās Igaunijā un bija apvienots arī ar šīs valsts meistarsacīkšu etapu, tāpēc konkurence bija ne tikai skaitliski liela, bet arī ļoti spēcīga. Svarīgas cīņas notika gan individuālajā, gan komandu vērtējumā, bet Rodeo komanda pēc mačiem varēja būt gandarīta  faktiski ar visu. Ja nu vienīgi MX1 klasē Prītu Ratsepu savā trasē pievīla tehnika – igaunis pirmajā braucienā bija otrais, taču tad nobruka ātrumkārba un nācās stāties malā. Otrajā braucienā viņam  trešā vieta, kas deva noderīgus punktus gan pašam, gan komandai, bet, protams, pats braucējs līdz galam gandarīts nebija – gribējās sasniegt vairāk. Tiesa, cerības uz pirmo vietu kopvērtējumā saglabātas un viņš pat par trim punktiem jau apsteidz Dāvi Ivanovu no MX Moduls. Šajā vissprestižākajā  klasē desmito vietu izcīnīja Dāvis Līvs, kurš turpina neatlaidīgi startēt, neskatoties uz līdz galam nesaārstēto muguras traumu.

 

MX2 klasē šajā posmā Rodeo palīdzēt nevarēja nesen komandai piesaistītais Roberts Justs, jo pasaules čempionātā piedzīvoja nepatīkamu kritienu un atkal iedzīvojās smadzeņu satricinājumā. Toties lielas cerības tika liktas uz Erki Kahro, jo komanda izmantoja savu džokeri, cerot, ka lielajā konkurencē igaunis atnesīs daudz punktu (jo vairāk braucēju klasē, jo džokers efektīvāks). Un viņš nepievīla – braucienos trešā un otrā vietā, kopvērtējumā bronza un labs skaits punktu komandas pūrā. Kristers Drevinskis šoreiz ierindojās 11. vietā, bet kopvērtējumā joprojām ir trešais. Tikai nesen atgriezies trasē pēc smagas traumas saārstēšanas, vērtīgus punktus jauniešu MX125 klasē turpina sarūpēt Toms Babris, kurš šoreiz ieņēma septīto  un sesto vietu.

 

Komandu vērtējumā Rodeo izcīnīja pirmo vietu, tā turpinot pakaļdzīšanos MX Moduls komandai, kas gan šīs sezonas jaunieveduma – bonus punktu – dēļ solās būt visai smaga (punkti komandām nāk ne tikai par vietām trasē, bet arī komandu kopvērtējumā: 1. vietai 50, 2. vietai 30, 3. vietai 20 utt.) Par čempionu kausu kopvērtējumā turpina cīnīties arī Rodoe direktors Arvis Sanders, kurš Senioru klasē šobrīd ieņem otro vietu: “Viss izšķirsies jau šajā svētdienā Dobelē – gan man, gan citiem, gan komandām. Cerības ir vienmēr, tāpēc cīnīsimies līdz galam, jo mums ir stabili un pārbaudīti braucēji, ar kuriem var strādāt un kuriem var uzticēties.”

 

Skatījumu skaits: 402 | | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Video
Sponsori
Pardod

Spied šeit

Kalendārs

«  Septembris 2016  »
PrOTCPkSSv
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Seko mums

Ieejas forma