.
10:37 PM
Starptautiskais SUPERMOTOKROSS – „VENTBUNKERS LIELĀ BALVA 2015” Ventspils Piedzīvojumu Parkā.

19 jūlija svētdienā , jau 18 gadu pēc kārtas norisināsies tradicionālās starptautiskās motokrosa sacensības „Ventbunkers Lielā Balva 2015” ,kuras arī šoreiz norisināsies Ventspils pilsētas Piedzīvojumu Parkā. Šajās brīvdienās pilsētā „toni” noteiks motocikli,jo tos varēsim dzirdēt un redzēt visdažādākajos veidos -pasākuma „Kurland Bike meet” ietvaros. Supermotokross  būs sportiskākā un azartiskākā svētku daļa  Kā jau ierasts, katru gadu sacensību organizatori Ventspils motoklubs „RODEO” sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru -a/s„VENTBUNKERS” un Ventspils pilsētas domi cenšas padarīt šīs sacensības  arvien aizraujošākas , daudzpusīgākas kā skatītājiem tā arī sportistiem. Ar sportistu prezentāciju plkst. 13.00 sacensības „Lemberga hūtes”  kalna nogāzē tiks atklātas!
Jau piekto reizi  Supermotokrosa  sacensības notiks slēpošanas kalnā  - Ventspils pilsētas Piedzīvojumu Parkā ,kurā šim pasākumam par godu tiks uzbūvēta speciāli izveidota  Super motokrosa trase, kura būs  interesanta ar to ,ka tiek būvēta katru gadu no jauna  un ir unikāla ar  savu sarežģīto rokrakstu , neatkārtojamību un pārskatāmību. Speciālas pārvietojamās skatītāju tribīnes tiks izvietotas kalna pakājē ,apmeklētāju ērtībām.  Mototrase  ir kļuvusi garāka un sasniegs kalna virsotni un ar lēcienu lejā trauksies motocikli pa ceļam šķērsojot tramplīnus un virāžas. Kalna pakājē no Zviedrijas  tiks  atvesta un uzstādīta „FMX Freestyle Show” rampa , jeb tramplīns, uz kuras savu   meistarību  ekstrēmajos „ Freestyle” lēcienos  ar galvu reibinošo triku- „ BackFlip  Combo”  demonstrēs   Pasaules  arēnu un Holivudas grāvējfilmas „ The Expendables „(Neiznīcināmie)  skatītāju atzinību ieguvušais   Skandināvijas sportists-kaskadieris  Fredrik Berggren, šogad viņam asistēs vairākkārtējs starptautiski šovu dalībnieks  un Baltijas zvaigzne- Alex ,jeb Mārtiņš Aleksandrovičs , kurš  savu pieredzi un triku arsenālu papildinājis Spānijā  . Šogad  sportisti savā kolekcijā ir iekļāvuši sarežģītākus  trikus un  elementus, kā arī strādājot pārī ir gatavi parādīt Ventspils publikai,kaut ko vēl neredzētu ,atraujoties  no 25 metru  tālās rampas un veicot vairāk nekā 30 metrus tālu lidojumu gaisās . FMX šovā redzēsim vēl vienu dalībnieku ,bet tas,kurš tas būs , lai šoreiz paliek intrigai .
         Supermotokrosa sacensību formāts būs  īss ,dinamisks un tāpēc arī neprognozējams.Trasē sportistiem  būs  jāpārvar slīpajā  kalna reljefā  uzbūvēti  augsti tramplīni un virāžas ,tie būs  ātri un kontaktu cīņām bagāti  braucieni ,kas  norisināsies prestižākajās un visprofesionālākajās MX1 un MX2   klasēs ,kurās motokrosistiem pusfināla braucienos būs jāizcīna tiesības startēt  Super fināla braucienos ,kur par  VENTBUNKERS Lielo Balvu cīnīsies katras klases ātrākie  20 sportisti. Savu meistarību skatītājiem demonstrēs spēcīgākie Igaunijas,Lietuvas ,Zviedrijas,Holandes, Baltkrievijas  un Latvijas  motokrosisti. Jāpiebilst ,ka  sacensību dalībnieku sastāvā būs sportisti ar pieredzi un rūdījumu  2015 gada Pasaules čempionātā motokrosā: Dāvis Ivanovs, Eiropas čempionāta dalībnieki- Kārlis Sabulis,Dāvis Līvs un Tomass Šileika. MX1 klasē redzēsim -Ivo Šteinbergu ,Tomu Macuku ,Lietuvas izlases sportistu Neriuss Rukstela , Igauņu zvaigznes- Juss Lansoo,Priit Ratsep, Edik Kuusk, Andre Park, Andero Lusbo un Juri Triisa,holandieši –Willi Hamstra un Wesell Bosch,bet no  Baltkrievijas ierasties un savu klātbūtni apliecinājis   MX1 klases čempions- Jevgenijs Teleckis , kā arī šī brīža stiprākie  Latvijas sportisti!
Vakara  programmu  un par  trasē notiekošajām cīņam  komentēs   Ēriks Fogels ,par muzikālo fonu uz Lielās skatuves rūpēsies un  disko ritmus nodrošinās DJ Japānis.       Piedzīvojuma Parka  piedāvātās atrakcijas bērniem un pieaugušajiem , kā arī atspirdzinošus  dzērienus un uzkodas varēs baudīt visa pēcpusdienas  pasākuma garumā . Arī šajā  reizē organizatori ir iecerējuši un parūpējušies par to, lai „Ventbunkers Balva „ Piedzīvojuma Parkā būtu īsti sporta un kultūras svētki visai ģimenei, jo pasākuma programma ir veidota tā ,lai moto sacensības papildina  muzikālas pauzes ,konkursi  ar vērtīgām balvām ,kā arī Freestyle Motoshow!   Ieeja  pasākumā bērniem līdz 12 gadu vecumam  un pensionāriem būs par Brīvu ,pārējiem biļetes cena būs - 7.EUR!

 

Skatījumu skaits: 622 | | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Video
Sponsori
Pardod

Spied šeit

Kalendārs

«  Jūlijs 2015  »
PrOTCPkSSv
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Seko mums

Ieejas forma