.
2:02 PM
Vaidavas Kauss 2015

 17.maija svētdienā,  Latvijas ziemeļaustrumos   42. reizi pēc kārtas  Apes mototrasē  norisinājās „Vaidavas Kausa” izcīņa motokrosā . Spēcīgs un kupls dalībnieku sastāvs ,lieliski sagatavota trase un daudzie līdzjutēji bija kārtējie moto svētki  Latvijas motosporta dzīvē.
Ielūgumu uz šīm starptautiskajām sacensībām saņēma arī motokluba RODEO sportisti,kuri labā noskaņojumā devās uz leģendāro motosporta pasākumu .


   Kvalifikācijas braucienu spēcīgākās  MX1 un MX2 klases sportisti  Dāvis Līvs,Prīts Ratseps , Kristers Drevinskis ,kā arī Toms Babris uzsāka apņēmīgi . Otro ātrāko apļa laiku izdevās uzstādīt  Ratsepam , Livam – 7.ātrākais aplis MX1 konkurencē ,savukārt Kristers Drevinskis izbrauca 2. laiku MX2 klasē piekāpjoties Kārlim Sabulim ,mēģinot savu rezultātu uzlabot Kristers kļūdījās un piedzīvoja smagu kritienu,kā rezultātā sacensības bija beigušās iegūtās pleca  traumas rezultātā. Toms Babris  cīnoties ar pieredzējušākiem konkurentiem kvalifikācijā uzrādīja  15.rezultātu.  Senioru klasē cīnoties ar tehniskām ķibelēm 12. apļa laiku uztādīja Arvis Sanders.


1.brauciens  MX1 un MX2 apvienotajā  klasē ,kur sportistu rezultāti tika vērtēti atsevišķi ,ar aizraujošām cīņam beidzās ar Ratsepa izcīnīto 4. Vietu un Līva 6.vietu braucienā , priekšā Ivanovs,Krestinovs un Karro. Babrim ,kurš brauca ar 125 cc klases motociklu – 13.vieta. Sanders apvienotajā Senioru un 30+ klasē  savā  „svara” kategorijā finišā iebrauc 4.vietā.


2.brauciens. Nesekmīgs starts abiem vadošajiem Rodeo kluba braucējiem ,kaut arī Prīts pirmajā līkumā iebrauc atrodoties 2.pozīcijā,seko saķeršanās ar kādu no konkurentiem un seko kritiens ,pēc kura Ratseps uzsāk pakaļdzīšanos no pēdējās vietas . Finišā Prītam izdodas ‘aizkapāties „ līdz 4. Vietai ,bet ar to ir par maz ,lai kāptu uz goda pjedestāla. 


Tehniska problēma startā  piemeklē Dāvi Līvu un viņš braucienu uzsāk no 15.vietas pirmajā aplī, Līva ātrums trasē nav pietiekošs,lai sadzītu vadošo piecinieku ,jo iemesls ir nesenā muguras trauma,kas liedza sportistam pilnvērtīgi trenēties pirms sezonā un nobraukt vajadzīgas stundas uz motocikla,  finiša līniju Dāvis sasniedz kā 8. savā klasē. Toms MX2 vērtējumā izcīna 11.vietu ,kas ir zināms progress cīņās pieredzes uzkrāšanai.


Sanders savu 2.braucienu aizvadīja stabili savu šī brīža  spēju līmenī un finišā atkārtoja pirmā brauciena rezultātu ,kas arī kopvērtējumā deva 4.vietu Senioru klasē.  Prītam Ratsepam līdzīgs scenārijs un arī -4.vieta kopvērtējumā. Līvam 2.braucienu rezultātā- 7.vieta , Tomam Babrim -11.vieta MX2 klasē! Par Vaidavas kausa ieguvēju kļuva Dāvis Ivanovs no MX Moduls.


Novēlēsim Kristeram Drevinskim ātru atveseļošanos ,lai pēc iespējas atrāk atkal viņu redzēto labāko Baltijas sportistu vidū!

Foto šeit

 

Skatījumu skaits: 513 | | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Video
Sponsori
Pardod

Spied šeit

Kalendārs

«  Maijs 2015  »
PrOTCPkSSv
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Seko mums

Ieejas forma